Kontakta oss

Du är välkommen att kontakta oss på följande:
info@intransitgroup.se
Läs mer hur Intransit Mobility Engineering AB hanterar personuppgifter här.

Mikael Åhlen

VD
0760 - 22 36 39
mikael.ahlen@intransitgroup.se

Erik Tapper

Säljchef
0760-26 25 90
erik.tapper@intransitgroup.se

Sven-Ivar Karlsson

Regionchef Väst/Senior Konsult
0760-28 53 54
sven-ivar.karlsson@intransitgroup.se


Victor Jahren Kutschera

HSSQE/Senior Konsult
0760-36 26 92
victor.kutschera@intransitgroup.se


Henrik Lindahl

IT och Ekonomi/Senior konsult
0760-25 87 19
henrik.lindahl@intransitgroup.se

Johan Angervall

Senior konsult
johan.angervall@intransitgroup.se

Mats Andersson

Senior konsult
mats.andersson@intransitgroup.se

Viktor Karlsson

Senior konsult
viktor.karlsson@intransitgroup.se

Malin Karlsson

Regionchef Stockholm och Mälardalen
0760-27 87 24
malin.karlsson@intransitgroup.se

Patrik Wiss

Senior Konsult
patrik.wiss@intransitgroup.se

Zoltan Szasz

Senior konsult
zoltan.szasz@intransitgroup.se

Johan Jakobsson

Konsult
johan.jakobsson@intransitgroup.se

Nigel Walton

Senior Konsult
nigel.walton@intransitgroup.se

Anders Lorentzon

Senior konsult
anders.lorentzon@intransitgroup.se

Jonny Wallmarö

Senior Konsult
jonny.wallmaro@intransitgroup.se

Ulrika Larson

Senior Konsult
ulrika.larson@intransitgroup.se

Sofia Malmgren Hedberg

Konsult
sofia.malmgren.hedberg@intransitgroup.se

Christie Falk

Senior Konsult
christie.falk@intransitgroup.se

Mattias Väversund

Senior Konsult
mattias.vaversund@intransitgroup.se

Daniel Gunnarsson

Senior Konsult
daniel.gunnarsson@intransitgroup.se

Mia Pilgrim

Senior Konsult
mia.pilgrim@intransitgroup.se

David Hasselberg

Konsult
david.hasselberg@intransitgroup.se

Daniel Segerlund

Konsult
daniel.segerlund@intransitgroup.se



Alexandra Haverstal

Senior Konsult
alexandra.haverstal@intransitgroup.se

Jenny Nilsson

Konsult
jenny.nilsson@intransitgroup.se

Caterina Lindberg

Konsult
caterina.lindberg@intransitgroup.se

Kristina Hansen

Konsult
kristina.hansen@intransitgroup.se

Henrik Andersson

henrik.andersson@intransitgroup.se

Mikael Anar

mikael.anar@intransitgroup.se

David Schömer

david.schomer@intransitgroup.se

Daniel Bergman

daniel.bergman@intransitgroup.se

Susanne Müller

susanne.müller@intransitgroup.se

Igor Tegeltija

igor.tegeltija@intransitgroup.se

Konsult

Börjar 19 september

Konsult

Konsult